Taal: NL
Speel nu

Dice Palace bonus: vier stortingen, één pakket

De Dice Palace bonus verdubbelt je eerste storting tot €2.500 met 100 free spins; samen lopen de vier stortingen op tot €10.000 en 300 free spins.

Pak je bonus
Koning en koningin van Dice Palace dansen terwijl bankbiljetten van de bonus rondvliegen
  1. 1e storting100% tot €2.500+ 100 free spins
  2. 2e storting100% tot €2.500+ 50 free spins
  3. 3e storting50% tot €2.500+ 100 free spins
  4. 4e storting50% tot €2.500+ 50 free spins
Op deze pagina6
  1. Welke voorwaarden horen bij de Dice Palace bonus?
  2. Heb je een Dice Palace promo code nodig?
  3. Hoeveel bonus krijg je bij jouw storting?
  4. Welke spellen tellen mee voor de inzetvereiste?
  5. Wanneer vervalt de Dice Palace bonus?
  6. Veelgestelde vragen

Welke voorwaarden horen bij de Dice Palace bonus?

Storting en bonus samen zet je 35x in binnen 10 dagen; zolang de bonus actief is, mag één inzet niet hoger zijn dan €100.

Het addertje zit in de basis: de 35x geldt op storting plus bonus. Bij €100 storting en €100 bonus is dat 35 x €200 = €7.000 aan inzetten, niet €3.500.

35xstorting + bonus inzetten

40xwinst uit free spins

10 dagenom de bonus vrij te spelen

€100maximale inzet per spin

10xbonus als maximale opname

€50 / €100max. winst free spins (tot 50 / meer dan 50)

RegelIn euroPunt
35x storting + bonus€100 + €100 = €7.000 inzet14
40x op winst uit spins€10 winst = €400 inzet14
10 dagendaarna vervallen bonus en winst16
Max. €100 per inzethoger telt als bonusmisbruik13, art. 7.19
Max. opname 10x bonus€100 bonus = max. €1.00019
Winst uit spins max. €50 of €10050 spins of meer dan 5020

Bron: bonusvoorwaarden welkomstpakket

Heb je een Dice Palace promo code nodig?

Nee, een Dice Palace promo code is niet nodig: na een storting van minimaal €20 verschijnt een melding met de knop Activeren.

Kies de bonus voordat je met de storting inzet (punt 9). Speel je eerst en activeer je daarna, dan ben je het recht op de bonus kwijt.

Geen melding na het storten
Open je profiel: daar staat de bonus klaar om te activeren.
Ook niets in je profiel
Speel nog niet en vraag de support om de bonus handmatig toe te voegen.
Je ziet online een promo code
Het pakket werkt zonder code. Codes die niet in de voorwaarden staan, horen er niet bij.

Je voortgang zie je in je profiel bij de actieve bonussen, als percentage.

  1. Stort minimaal €20met een andere methode dan Neteller of Skrill
  2. Klik op Activerenin de melding of in je profiel, vóór je eerste inzet
  3. Speel de free spinsop Le Bandit van Hacksaw Gaming

Hoeveel bonus krijg je bij jouw storting?

Bij de eerste storting krijg je 100% tot €2.500 erbij: €50 wordt €100 speelsaldo, €500 wordt €1.000.

Storting1e of 2e (100%)3e of 4e (50%)
€20€20 bonus, €1.400 inzet€10 bonus, €1.050 inzet
€100€100 bonus, €7.000 inzet€50 bonus, €5.250 inzet
€500€500 bonus, €35.000 inzet€250 bonus, €26.250 inzet
€2.500€2.500 bonus, €175.000 inzet€1.250 bonus, €131.250 inzet

Rekenvoorbeeld: (storting + bonus) x 35

Boven €2.500 groeit de bonus niet mee: wie €3.000 stort op de eerste storting, krijgt ook €2.500. De free spins komen er los bij, met hun eigen regels: winst 40x en een plafond van €50 of €100.

Welke storting?
Bonus
-
Speelsaldo
-
Inzet nodig (35x)
-

Rekenvoorbeeld op basis van de bonusvoorwaarden; free spins tellen apart (40x).

Soort spelTelt mee
Gokkasten, krasloten, keno100%
Crazy Time, Dream Catcher, Monopoly50%
Live spellen, videopoker, Plinko10%
Tafel- en kaartspellen0%
Aviator, Spaceman, Chicken Road0%
Jackpotslots, Slingo, bingoniet met bonus

Bron: algemene voorwaarden 7.7 tot 7.10

  • 0% (artikel 7.9): onder meer Spaceman, Aviator, Chicken Road, Chicken Road 2.0 en Dead or Alive 1 en 2.
  • Niet met bonus te spelen (artikel 7.10): onder meer 10x Rewind en Sugar Pop.
  • Jackpotslots, Slingo en bingo: niet beschikbaar zolang een bonus loopt.

Welke spellen tellen mee voor de inzetvereiste?

Gokkasten tellen voor 100% mee; live spellen maar voor 10% en tafelspellen helemaal niet.

In euro: wie €7.000 moet inzetten en dat aan live tafels doet, zet daar €70.000 voor in. Op gokkasten blijft het €7.000.

Als bonusmisbruik geldt onder meer: op roulette 24 of meer van de 37 vakken afdekken, en na een grote winst wisselen van laag tellende spellen naar gokkasten (artikel 7.19).

Wanneer vervalt de Dice Palace bonus?

Een opname voordat de 35x rond is, laat bonus en winst vervallen; je kunt ook maar één bonus tegelijk actief hebben.

Je vraagt een opname aan met een lopende bonus
Bonus en bonuswinst vervallen (punt 10, artikel 7.13).
De 10 dagen zijn om
Bonus en winst eruit vervallen (punt 16).
Je annuleert de bonus in je profiel
Het hele bonussaldo vervalt; je echte geld blijft (punt 12).
Je activeert een andere actie
De lopende bonus en de winst eruit worden verwijderd (punt 17).
Je zet meer dan €100 per keer in
Dat is bonusmisbruik: Dice Palace mag de bonus en de winst eruit schrappen (artikel 7.19 en 7.20).

1bonus tegelijk actief

Neteller, Skrillstortingen tellen niet mee

10xbonus als hoogste opname

Le Banditspel van de free spins

Bron: bonusvoorwaarden welkomstpakket, punten 9 tot 20

Goed om te weten: je speelt eerst met je echte geld en daarna pas met bonusgeld (artikel 7.11). Zolang je echte saldo niet op is, ben je dus nog niet aan het bonusgeld begonnen.

Neem je de bonus of speel je zonder?

Neem de bonus als

  • je vooral gokkasten speelt (100% bijdrage)
  • je de 35x in 10 dagen haalbaar vindt bij jouw inzet
  • je de free spins op Le Bandit wilt gebruiken
  • je niet van plan bent snel op te nemen

Speel zonder bonus als

  • je vooral live of tafelspellen speelt (10% of 0%)
  • je per inzet meer dan €100 wilt zetten
  • je met Neteller of Skrill stort
  • je winst snel wilt kunnen opnemen

Twijfel je, begin dan met een kleine storting van €20 of €50: de inzetvereiste blijft dan overzichtelijk (€1.400 of €3.500) en je merkt vanzelf of het tempo bij je past.

Veelgestelde vragen

Wat is de minimale storting voor de Dice Palace bonus?

€20 per storting; dat geldt voor alle vier de delen van het pakket.

Op welk spel krijg je de free spins?

Op Le Bandit van Hacksaw Gaming. Winst uit de spins zet je 40x in.

Hoeveel kun je maximaal winnen met de free spins?

€100 bij de delen met 100 spins (1e en 3e storting) en €50 bij de delen met 50 spins (2e en 4e storting).

Telt een storting via Skrill of Neteller mee?

Nee, stortingen via Neteller en Skrill doen niet mee aan het welkomstpakket (punt 11).

Kan ik de tweede bonus pakken terwijl de eerste nog loopt?

Nee, er kan maar één bonus tegelijk actief zijn. Speel de eerste vrij of laat hem vervallen voor je de volgende activeert.

Is de Dice Palace bonus de moeite waard?

Voor wie veel gokkasten speelt wel: €100 extra op €100. Wie snel wil opnemen of vooral live speelt, haalt 35x op storting plus bonus in 10 dagen lastig; spelen zonder bonus is dan vaak beter.

Hoeveel mag ik maximaal inzetten met een bonus?

Maximaal €100 per inzet zolang de bonus actief is.

Bronnen

  1. Bonusvoorwaarden welkomstpakket Dice Palace, punten 2 tot 20
  2. Algemene voorwaarden Dice Palace, artikel 7.7 tot 7.20
  3. Helpcentrum Dice Palace: bonus activeren, inzetvoortgang

Tot €10.000 + 300 free spins over 4 stortingen

Speel nu