Taal: NL
Speel nu
Op deze pagina4
  1. Welke soorten spellen heeft Dice Palace?
  2. Hoeveel spellen staan er per categorie?
  3. Wat zijn bonus buys en jackpots bij Dice Palace?
  4. Veelgestelde vragen

Welke soorten spellen heeft Dice Palace?

Dice Palace verdeelt de lobby in vier zalen: gokkasten, instant en crash, dobbelspellen en live. Elke cover hieronder opent het spel bij Dice Palace.

  • Gokkasten (10.216): klassiekers, Megaways (141) en bonus buys (823).
  • Instant en crash: Aviator, Spaceman, Mines en Plinko.
  • Dobbelspellen: gokkasten met dobbelstenen als symbolen.
  • Live (495 tafels): blackjack, roulette, baccarat, poker en spelshows.

Speel je met een bonus, kies dan eerst de zaal: dat bepaalt hoe snel je de inzetvereiste haalt.

ZaalTelt mee met bonus€100 inzet telt alsArtikel
Gokkasten100%€1007.7
Crazy Time, Dream Catcher, Monopoly50%€507.8
Live tafels, videopoker, Plinko10%€107.7
Tafel- en kaartspellen0%€07.7
Aviator, Spaceman0%€07.9

Bron: algemene voorwaarden Dice Palace

Welke gokkasten zijn populair bij Dice Palace?

Van Le Bandit tot Gates of Olympus 1000: gokkasten tellen voor 100% mee voor een bonus, tenzij ze in de lijsten van artikel 7.9 en 7.10 staan.

In de lobby filter je op New (1.271 titels), Popular (931), Megaways (141) en Bonus Buys (823). Voor de free spins van het welkomstpakket open je Le Bandit van Hacksaw Gaming.

Let op de uitzonderingen: Dead or Alive 1 en 2 tellen voor 0%, en titels als 10x Rewind en Sugar Pop mag je met een bonus niet spelen. Jackpotslots gaan pas open als je bonus klaar is.

10.216gokkasten

Welke crashspellen kun je spelen?

Aviator, Spaceman en Mines draaien om op tijd cashen; met een bonus tellen Aviator en Spaceman voor 0% mee.

Een crashronde: je zet in, een vermenigvuldiger loopt op en je drukt op cashen voor hij crasht. Wacht je te lang, dan is je inzet weg. Dice Palace noemt zijn instant games provably fair.

  • Aviator (Aviator) en Spaceman (Pragmatic Play): crash, 0% met bonus.
  • Mines (Hacksaw Gaming): kies vakjes zonder mijn, 10% met bonus.
  • Plinko (BGaming): de bal valt langs pinnen naar een vermenigvuldiger, 10% met bonus.
  • Chicken Rush (BGaming): instant game in de crash-hoek.

0%bijdrage Aviator met bonus

Welke dobbelspellen passen bij het paleis?

Dobbelslots als Hot Dice 5 en Dice 81 gebruiken dobbelstenen in plaats van fruit op de rollen; het zijn gewone gokkasten.

Je vindt ze onder meer bij Amatic (Hot Dice 5, Nicer Dice 40) en Apollo Games (Dice 81, Fiery Dice). Met een bonus gelden de gewone regels voor gokkasten.

Zoek je een echt dobbelspel met een dealer, dan zit je in het live casino bij Baccarat & Dice, met 75 tafels.

100%telt mee voor de bonus

Wat staat er in het live casino?

Het live casino heeft 495 tafels: 263 blackjack, 114 roulette, 75 baccarat en dobbel, 27 spelshows, 11 poker en 6 Gold Saloon-tafels.

Valt je verbinding weg, dan blijft je inzet staan en speelt de ronde door; bij blackjack geldt je hand dan als stand. De uitslag zie je in de spelgeschiedenis van de tafel. Met bonus telt live voor 10%, Crazy Time, Dream Catcher en Monopoly voor 50%.

Volgens Dice Palace speel je blackjack met 6 tot 8 kaartspellen, roulette in de Europese, Amerikaanse en Franse variant, baccarat klassiek en speed, en poker als Texas Hold'em en Casino Stud.

495live tafels

Hoeveel spellen staan er per categorie?

In de lobby van Dice Palace staan 12.546 spellen van 112 providers; 10.216 daarvan zijn gokkasten.

New is de lijst recent toegevoegde titels (1.271), Popular de lijst populaire titels (931). De tellingen komen uit de lobby en veranderen als er spellen bijkomen. Een spel kan in meer dan één categorie staan, dus tel de rijen niet bij elkaar op.

Providers in de lobby zijn onder meer Pragmatic Play, Hacksaw Gaming, Yggdrasil, Red Tiger, BGaming, Playson, Novomatic, EGT, Amatic, Endorphina, Booming, Evoplay, Spinomenal, Betsoft en Wazdan.

CategorieAantal
Alle spellen12.546
Gokkasten10.216
Bonus buys823
Megaways141
Tafelspellen206
Live casino495
Jackpots951

Bron: lobby van Dice Palace

Wat zijn bonus buys en jackpots bij Dice Palace?

Bij een bonus buy koop je de bonusronde direct; Dice Palace heeft er 823, en de 951 jackpotspellen speel je alleen zonder actieve bonus.

Bonus buy: voor

  • Direct naar de bonusronde
  • 823 titels om uit te kiezen

Bonus buy: let op

  • Een aankoop kost een veelvoud van je inzet
  • Met bonus geldt max. €100 per inzet

Jackpots vind je onder Hot, Lucky, New, Daily Jackpots, Jackpot Play en Drops & Wins van Pragmatic Play. Bij de jackpotspellen staat het lopende jackpotbedrag onderaan de cover.

Je hebt een bonus actief en wilt een jackpot spelen
Kan niet: maak eerst de bonus af of annuleer hem.
Je wilt een bonus buy met bonusgeld
Houd de koopprijs onder €100 per inzet (artikel 7.19).
Je speelt zonder bonus
Alle 12.546 spellen staan open.

Veelgestelde vragen

Kan ik Aviator spelen met een bonus?

Spelen kan, maar Aviator telt voor 0% mee voor de inzetvereiste (artikel 7.9).

Welke providers heeft Dice Palace?

112 providers, onder meer Pragmatic Play, Hacksaw Gaming, BGaming, Novomatic en Yggdrasil.

Waar zie ik mijn spelgeschiedenis?

In je profiel onder Balance History, de saldogeschiedenis.

Welke browser werkt het best?

Dice Palace raadt de nieuwste versie van Google Chrome aan.

Wat betekent RTP?

Return to player: het percentage van de inzet dat een gokkast op lange termijn terugbetaalt, gemiddeld over miljoenen rondes. Over één avond spelen zegt het weinig.

Wat is Gold Saloon?

Een eigen live hoek met 6 tafels, waaronder Gold Saloon Roulette. In het toernooi Gold Saloon Weekly speel je daar om Munten.

Kan ik autoplay gebruiken op gokkasten?

Ja, elk casinospel heeft een Auto-Play-knop waarmee je een aantal rondes automatisch laat draaien. Kies een klein aantal, dan houd je zelf zicht op je saldo.

Hoe weet ik of een spel meetelt voor mijn bonus?

Kijk naar het soort spel en de lijsten in artikel 7.8 tot 7.10 van de voorwaarden. Twijfel je, vraag het dan de support voordat je met bonusgeld speelt.

Bronnen

  1. Lobby van Dice Palace, telling per categorie
  2. Algemene voorwaarden Dice Palace, artikel 7.7 tot 7.10
  3. Helpcentrum Dice Palace: casino, techniek

Tot €10.000 + 300 free spins over 4 stortingen

Speel nu