Taal: NL
Speel nu
De koning van Dice Palace met een glimlach in een casinozaal met kroonluchters

Dice Palace promoties van maandag tot zondag

De promoties van Dice Palace: van maandag tot donderdag 50 free spins, in het weekend 50% tot €700 en voor VIP-spelers dagelijks tot 15% cashback.

Speel nu
Koning en koningin van Dice Palace op een bank met vliegend geld

50% tot €700

Hoe werkt de weekend herlaadbonus?

Van vrijdag 00:00 tot zondag 23:59 UTC krijg je 50% op je eerste storting van het weekend; vanaf €50 komen er 50 free spins bij, tot €700 bonus.

Je stortJe krijgtInzet 35x
€20€10 bonus€1.050
€50€25 + 50 spins€2.625
€1.400€700 + 50 spins€73.500

Bron: voorwaarden Weekend Herlaadbonus

Aanmelden op de promotiepagina is nodig. Verder dezelfde regels als bij het pakket: winst uit spins 40x, max. €100 per inzet, max. opname 10x de bonus. Stort je €49, dan krijg je wel 50% maar geen spins; die €1 extra maakt dus verschil.

Koning van Dice Palace bij een gokkast met free spins

50 free spins

Wanneer krijg je 50 free spins per week?

Stort van maandag tot donderdag minimaal €20 en meld je aan: dan krijg je 50 free spins, die je binnen 7 dagen gebruikt.

  • Alleen de eerste storting van de week telt (maandag 00:00 tot donderdag 23:59 UTC).
  • De spins krijg je op een populaire gokkast naar keuze van Dice Palace, tegen de laagste inzet.
  • Winst uit de spins: 40x inzetten, max. €50.

Voorbeeld: je wint €5 met de spins. Dan zet je €200 in voordat het geld vrij is, en meer dan €50 kun je er nooit aan overhouden.

1% tot 15%

Wie krijgt dagelijkse cashback?

Vanaf VIP-niveau 11 krijg je elke dag om 04:00 UTC 1% tot 15% van je netto verlies terug, tot €250, met maar 1x inzet.

Rekenvoorbeeld: op Gold 11 (1%) verlies je op een dag €300 aan casinospellen; de volgende ochtend staat er €3 klaar. Op Diamond 25 (15%) is dat €45. Het minimum is €1, bonusgeld telt niet mee en je activeert de cashback zelf voordat hij verloopt. Een aanmelding geldt 4 weken.

Weekschema: wanneer loopt welke actie?

WanneerActieMinimumInzet
Ma 00:00 tot do 23:59 UTC50 free spins€20, eerste storting van de weekwinst 40x
Vr 00:00 tot zo 23:59 UTC50% tot €700 (+ 50 spins vanaf €50)€2035x storting + bonus
Elke dag, 04:00 UTCCashback 1% tot 15%VIP 11, min. €1 terug1x
Ma tot zo, per weekLive cashback 25%VIP 11, min. €1 terug1x
AltijdRad van Fortuin€100 inzet per spinper prijs

Bron: promotievoorwaarden Dice Palace, bijlage 3

VIP-groepCashbackMax. per dag
Gold 11 tot 151% tot 5%€10 tot €50
Platinum 16 tot 206% tot 10%€70 tot €150
Diamond 21 tot 2511% tot 15%€170 tot €250
Koningin en koning van Dice Palace aan de kaarttafel

25% tot €200

Wat levert live cashback op?

Spelers vanaf VIP-niveau 11 krijgen 25% terug op hun weekverlies in het live casino: max. €100 (Gold), €150 (Platinum) of €200 (Diamond).

Handig als je vooral live speelt, want daar telt het welkomstpakket maar 10%. De week loopt van maandag 00:00 tot zondag 23:59 UTC. Verlies je in die week €200 aan live tafels, dan krijg je €50 terug, met 1x inzet. Bonusgeld telt niet mee. Ook hier: aanmelden en zelf activeren.

Gouden Rad van Fortuin van Dice Palace

1 spin per €100

Hoe draai je aan het Rad van Fortuin?

Elke €100 inzet in het casino geeft een spin aan het Rad van Fortuin, maximaal 3 per dag, en elke spin wint een prijs.

  • Cashprijs: 1x inzetten.
  • Free spins: winst 40x binnen 7 dagen, max. €100.
  • Bonusgeld: 40x binnen 7 dagen, max. opname 5x.
  • Inzet met een actieve bonus telt niet; je bewaart tot 10 spins.

Wie op een dag €300 inzet zonder bonus, haalt het maximum van 3 spins. Een cashprijs is het meest waard: die zet je maar 1x in. Free spins en bonusgeld van het rad hebben 40x inzet en verlopen na 7 dagen, dus gebruik ze snel.

Koning en koningin van Dice Palace tussen rondvliegende bankbiljetten

Wat koop je met Munten in de winkel?

Per €10 inzet in het casino krijg je 1 Munt en 5% van elke storting komt er als Munten bij; die ruil je in de winkel voor free spins of bonusgeld.

Reken even mee: 300 Munten voor 5 free spins staat gelijk aan zo'n €3.000 inzet. Bonusgeld uit de winkel heeft 30x inzet, 10 dagen en max. opname 5x, en geldt niet in het live casino. Spins uit de winkel activeer je binnen 7 dagen; winst 40x, max. €50.

ArtikelPrijsInzet om te sparen
5 free spins300 Muntenongeveer €3.000
€5 bonusgeld500 Muntenongeveer €5.000
€20 bonusgeld1.500 Muntenongeveer €15.000

Rekenvoorbeeld: 1 Munt per €10 inzet, zonder stortingsmunten

Je hebt een openstaande opname? Dan kun je volgens de winkel pas iets kopen als die is uitbetaald of geannuleerd.

  • 300 Munten5 free spins
  • 500 Munten10 free spins
  • 500 Munten€5 bonusgeld
  • 900 Munten€10 bonusgeld
  • 1.500 Munten€20 bonusgeld
Gouden trofee vol munten van Dice Palace

2.500 Munten

Welke toernooien lopen er?

In Monthly Spin Madness levert elke €1 inzet een punt op; de pot is 2.500 Munten, waarvan 450 voor nummer 1.

  • Meedoen vanaf een storting van €20.
  • Gold Saloon Weekly: live roulette en blackjack aan de Gold Saloon-tafels, pot 1.100 Munten.
  • Drops & Wins van Pragmatic Play: dagelijkse toernooien en wekelijkse prijzen.

Veelgestelde vragen

Is er een Dice Palace bonus zonder storting?

Nee. In het promotieoverzicht staat geen bonus zonder storting en ook geen code zonder storting. Alle acties vragen een storting of inzet; de algemene voorwaarden beschrijven alleen de regels die zo'n bonus zou krijgen (40x, max. opname 5x).

Moet ik me aanmelden voor de acties?

Ja, voor de herlaadbonussen en beide cashbacks. Actieve spelers worden na 4 weken vanzelf opnieuw aangemeld voor de dagelijkse cashback.

Wanneer krijg ik de dagelijkse cashback?

Elke dag om 04:00 UTC, over de speeldag ervoor (00:00 tot 23:59 UTC).

Welke inzetvereiste heeft cashback?

1x. De maximale inzet van €100 uit artikel 7.19 geldt niet voor de dagelijkse cashback.

Hoe kom ik aan Munten?

Per €10 inzet in het casino 1 Munt, plus 5% van elke storting, toernooien en uitdagingen.

Hoeveel spins aan het Rad van Fortuin krijg ik per dag?

Maximaal 3, één per €100 inzet in het casino; je kunt er tot 10 bewaren.

Wat zijn de uitdagingen?

Wekelijkse casino-uitdagingen en eenmalige uitdagingen met Munten als beloning; haal je de helft van de weekuitdagingen, dan krijg je extra Munten.

Kan ik een herlaadbonus pakken terwijl mijn welkomstbonus loopt?

Nee, er kan maar één bonus tegelijk actief zijn. Activeer je een nieuwe, dan vervallen de lopende bonus en de winst eruit.

Bronnen

  1. Promotievoorwaarden Dice Palace: Weekend Herlaadbonus, Wekelijks Herladen, Dagelijkse cashback, Live Cashback
  2. Algemene voorwaarden Dice Palace, bijlagen 1 tot 3: winkel, uitdagingen en Rad van Fortuin
  3. Toernooioverzicht Dice Palace

Tot €10.000 + 300 free spins over 4 stortingen

Speel nu