Taal: BE
Nu spelen
De koning van Dice Palace lacht in een casinozaal vol kroonluchters

Dice Palace promoties: de week van het paleis

Dice Palace promoties volgen een vast weekritme: maandag tot donderdag 50 gratis spins, in het weekend 50% tot €700 en voor VIP-spelers elke dag tot 15% cashback.

Nu spelen
Koning en koningin van Dice Palace in de zetel tussen vliegende biljetten

€700 + 50 GS

Hoe werkt de herlaadbonus in het weekend?

Van vrijdag 00:00 tot zondag 23:59 UTC krijg je 50% op je eerste weekendstorting, vanaf €50 met 50 gratis spins erbij en tot €700 bonus.

StortingJe krijgtRondspelen 35x
€20€10 bonus€1.050
€80€40 + 50 GS€4.200
€1.400€700 + 50 GS€73.500

Bron: voorwaarden Weekend Herlaadbonus

Let op de grens van €50: met €49 krijg je wel 50%, maar geen spins. Eerst inschrijven op de promotiepagina. Daarna dezelfde regels als bij het welkomstpakket: winst uit GS 40 keer, maximaal €100 per inzet, opnameplafond 10 keer de bonus.

De koning van Dice Palace aan een gokkast met gratis spins

50 gratis spins

Hoe krijg je wekelijks 50 gratis spins?

Stort tussen maandag en donderdag minstens €20 en schrijf je in: dan krijg je 50 gratis spins, te gebruiken binnen 7 dagen.

  • Enkel je eerste storting van de week telt (maandag 00:00 tot donderdag 23:59 UTC).
  • De spins krijg je op een populaire slot die Dice Palace kiest, aan de laagste inzet.
  • Winst: 40 keer rondspelen, maximaal €50.

Rekenvoorbeeld: win je €4 met de spins, dan speel je €160 rond voor het geld vrijkomt.

15% tot €250

Voor wie is de dagelijkse cashback?

Vanaf VIP-niveau 11 krijg je elke dag om 04:00 UTC 1% tot 15% van je nettoverlies terug, tot €250, met één keer rondspelen.

Voorbeeld: als Platinum 18 (8%, max. €110) verlies je op een dag €500 aan casinospellen. De volgende ochtend staat er €40 voor je klaar. Minimum is €1, bonusgeld telt niet mee en je activeert de cashback zelf voor ze vervalt. Je inschrijving loopt telkens 4 weken.

Het weekritme in één tabel

WanneerPromotieVoorwaardeRondspelen
Ma tot do (UTC)50 gratis spins€20, eerste storting van de weekwinst 40x
Vr tot zo (UTC)50% tot €700, vanaf €50 + 50 GS€2035x storting + bonus
Dagelijks 04:00 UTCCashback 1% tot 15%vanaf VIP 111x
Per weekLive cashback 25%vanaf VIP 111x
AltijdRad van Fortuin€100 inzet per spinper prijs

Bron: promotievoorwaarden Dice Palace, bijlage 3

VIP-groepCashbackMax. per dag
Gold 11 tot 151% tot 5%€10 tot €50
Platinum 16 tot 206% tot 10%€70 tot €150
Diamond 21 tot 2511% tot 15%€170 tot €250
Koningin en koning van Dice Palace aan de kaarttafel

25% tot €200

Hoeveel krijg je terug in het live casino?

Vanaf VIP-niveau 11 krijg je 25% van je weekverlies in het live casino terug: maximaal €100 als Gold, €150 als Platinum en €200 als Diamond.

Interessant voor wie vooral aan live tafels zit, want daar telt het welkomstpakket maar voor 10%. De week loopt van maandag 00:00 tot zondag 23:59 UTC. Verlies je als Platinum €400 aan de tafels, dan krijg je €100 terug, één keer rond te spelen. Bonusgeld telt niet mee; inschrijven en zelf activeren blijft nodig. Gold-spelers krijgen maximaal €100 per week terug, Diamond-spelers €200.

Het gouden Rad van Fortuin van Dice Palace

3 spins per dag

Hoe werkt het Rad van Fortuin?

Per €100 die je in het casino inzet, krijg je een spin aan het Rad van Fortuin, met een maximum van 3 per dag; elke spin levert iets op.

  • Cash: één keer rondspelen.
  • Gratis spins: winst 40 keer binnen 7 dagen, max. €100.
  • Bonusgeld: 40 keer binnen 7 dagen, opname max. 5 keer.
  • Inzetten met een lopende bonus tellen niet; je spaart tot 10 spins op.

Zet je op een dag €300 in zonder bonus, dan heb je je 3 spins binnen. Prijzen van het rad komen bovenop je saldo, met hun eigen regels. Cash is de beste prijs, want daar hangt maar één keer rondspelen aan.

Koning en koningin van Dice Palace tussen rondvliegende biljetten

Wat kun je in de Winkel kopen met Munten?

Per €10 casino-inzet krijg je 1 Munt, en 5% van elke storting komt er in Munten bij; in de Winkel ruil je ze voor gratis spins of bonusgeld.

Bonusgeld uit de Winkel speel je 30 keer rond binnen 10 dagen, met een opnameplafond van 5 keer, en het geldt niet in het live casino. Spins uit de Winkel zet je binnen 7 dagen aan; winst 40 keer, max. €50.

ArtikelPrijsInzet om te sparen
10 gratis spins500 Muntenongeveer €5.000
€10 bonusgeld900 Muntenongeveer €9.000
€20 bonusgeld1.500 Muntenongeveer €15.000

Rekenvoorbeeld: 1 Munt per €10, zonder stortingsmunten

Staat er nog een opname open, dan kun je in de Winkel pas iets kopen als die uitbetaald of geannuleerd is.

  • 300 Munten5 gratis spins
  • 500 Munten10 gratis spins
  • 500 Munten€5 bonusgeld
  • 900 Munten€10 bonusgeld
  • 1.500 Munten€20 bonusgeld
Gouden beker vol munten van Dice Palace

2.500 Munten

Welke toernooien kun je spelen?

In Monthly Spin Madness levert elke €1 inzet een punt op en ligt er een pot van 2.500 Munten, waarvan 450 voor de winnaar.

  • Deelnemen vanaf een storting van €20.
  • Gold Saloon Weekly: roulette en blackjack aan de live Gold Saloon-tafels, pot van 1.100 Munten.
  • Drops & Wins van Pragmatic Play: dagelijkse toernooien en wekelijkse prijzen.

Vragen en antwoorden

Bestaat er een Dice Palace bonus zonder storting?

Nee. In het promotieoverzicht staat geen bonus zonder storting en geen code zonder storting. Alle promoties vragen een storting of inzet; de algemene voorwaarden noemen enkel de regels voor zo'n bonus (40x, opname max. 5x).

Moet ik me inschrijven voor de promoties?

Ja, voor beide herlaadbonussen en beide cashbacks. Actieve spelers worden na 4 weken automatisch opnieuw ingeschreven voor de dagelijkse cashback.

Wanneer staat de dagelijkse cashback klaar?

Elke dag om 04:00 UTC, berekend over de speeldag ervoor.

Hoeveel keer speel ik cashback rond?

Eén keer. De maximale inzet van €100 uit artikel 7.19 geldt niet voor de dagelijkse cashback.

Hoe verdien ik Munten?

Per €10 casino-inzet 1 Munt, 5% van elke storting, toernooien en uitdagingen.

Hoeveel spins aan het Rad van Fortuin krijg ik per dag?

Maximaal 3, één per €100 inzet; je kunt er tot 10 opsparen.

Wat zijn de uitdagingen?

Wekelijkse casino-uitdagingen en eenmalige uitdagingen met Munten als beloning; wie de helft van de weekuitdagingen haalt, krijgt extra Munten.

Kan ik een herlaadbonus nemen terwijl mijn welkomstbonus loopt?

Nee, er is telkens één bonus actief. Zet je een nieuwe aan, dan vervallen de lopende bonus en de winst eruit.

Bronnen

  1. Promotievoorwaarden Dice Palace: Weekend Herlaadbonus, Wekelijks Herladen, Dagelijkse cashback, Live Cashback
  2. Algemene voorwaarden Dice Palace, bijlagen 1 tot 3: Winkel, uitdagingen, Rad van Fortuin
  3. Toernooioverzicht Dice Palace

€10.000 + 300 gratis spins verdeeld over 4 stortingen

Nu spelen